HELIOS gruntiniai dažai SPEKTRA MAGNETIC

 • HELIOS gruntiniai dažai SPEKTRA MAGNETIC

  Pakuotė Kaina Pirkti
  2 kg
  23 
  Kodas: 47864003
  Į krepšelį  
  5 kg
  5150
  Kodas: 47864004
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Spektra
 • PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  HELIOS SPEKTRA MAGNETIC – tai vidaus darbams skirti gruntiniai dažai su įmagnetinimo efektu, kurie leidžia naudoti magnetus tiesiai ant dažytų sieninių paviršių. Tinka gruntuoti visų tipų mineralinius tinkus, cemento pluošto ir gipso kartono plokštes, betono ir kitus paviršius gyvenamosiose bei viešose patalpose, tokiose kaip mokyklos, darželiai, biurai ir parduotuvės.
  Dažai turi specialius feromagnetinius priedus, kurie leidžia dažytam paviršiui pritraukti magnetus prie sienos. Piešinių, plakatų, skelbimų pritvirtinimas prie vertikalių paviršių tampa lengvu ir paprastu, nepažeidžiant sienų.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Nuo paviršiaus pašalinkite dulkes, senus suskilinėjusius arba atsilupusius dažus būtinai nuvalykite iki tvirto pagrindo. Žymius paviršiaus pažeidimus ir įtrūkimus užglaistykite mineraliniu glaistu ir nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu. Prieš dažymą paviršius turi būti sausas ir tvirtas.
  Sienos plotą, kuris planuojamas dažyti gruntiniais dažais SPEKTRA MAGNETIC, atskirti dažymo juosta. Taip pat galima naudoti įvairios formos šablonus ir prieš dažymą SPEKTRA MAGENTIC uždėti juos ant sienos.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite ir neskieskite. Dažoma teptuku arba voleliu ant sauso paviršiaus, 2-3 sluoksniais. Kiekvienas papildomas sluoksnis tik padidina paviršiaus imagnetinimo efektą. Dažymo ir džiūvimo metu dažų, paviršiaus ir oro temperatūra neturi būti žemesnė nei +5ºC, o santykinis oro drėgnumas neturi viršyti 80%. Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantį dažų sluoksnį tepkite jau po 4-6 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Džiūstant pirmajam sluoksniui, neleiskite įrankiams uždžiūti. Įrankius plauti vandeniu.
  HELIOS gruntiniai dažai SPEKTRA MAGNETIC – juodos spalvos, todėl šia priemone gruntuotą paviršių reikia uždažyti pasirinkto atspalvio dažais vidaus darbams. Geriausiai tam tinka aukštos kokybės dažai HELIOS SPEKTRA PREMIUM arba BELINKA Lateksiniai dažai.

  REKOMENDACIJOS:
  Įmagnetinimo efektas sumažėja ir dėl papildomų galutinių dažų sluoksnių, todėl atliekant remontą, būtina atnaujinti HELIOS gruntinių dažų SPEKTRA MAGNETIC sluoksnį.
  Galutiniam dažymui naudoti kitą teptuką ar volelį tam, kad neužteršti galutinių dažų sluoknį SPEKTRA MAGNETIC likučiais.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: kopolimerinė akrilinė emulsija, feromagnetinis pigmentas, užpildai ir specialūs priedai.
  Spalva: juoda.
  Blizgumas: matinis (EN 13300).
  Tankis: 2,30 – 2,35 kg/l.
  Atsparumas valymui: 5 klasė, neplaunami.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: nurodytas ant pakuotės, kuomet dažai saugomi originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai. Nesušaldyti!
  Išeiga: teoriškai 1,5 m²/kg dažant trimis sluoksniais. Praktiškai išeiga priklauso nuo paviršiaus įgeriamumo ir lygumo.
  Pakuotė: 2 ir 5 kg.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
   

", {"external_id":"64b9d04a222bc4003bb1dfb1974c2578aef1da669c8d0935edf2c59f2f29349c"});