HELIOS balti dažai vidaus sienoms SPEKTRA LATEX SEMI MATT

 • HELIOS balti dažai vidaus sienoms SPEKTRA LATEX SEMI MATT

  Kodas: 47726513
  24 
  Į krepšelį 

  Pusiau matiniai, vandens pagrindu, 1 atsparumo klasė valymui

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Spektra
 • Čia galite pasirinkti norimą atspalvį: https://hgmix.helios-deco.com/en#/

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  HELIOS dažai SPEKTRA LATEX SEMI MATT – tai aukštos kokybės lateksiniai pusiau matiniai dažai, skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų apsaugai, ten kur reikalingas ypač didelis atsparumas trinčiai - gyvenamosiose ir viešose patalpose, tokiose kaip darželiai, mokyklos ir ligoninės.
  Tinka dažyti visų tipų mineralinius tinkus, cemento pluošto ir gipso kartono plokštes, betoną, stiklo audinio ir popierinius faktūrinius tapetus bei anksčiau dažytus paviršius kambariuose, salėse, koridoriuose, laiptinėse ir t.t. Dažytas paviršius tampa atsparus nešvarumams, lengvai plaunamas vandeniu su valymo priemonėmis. Ypatingai atsparūs trinčiai, plovimui (pagal EN 13300 standartą 1 klasė) bei dezinfikavomo priemonių ir chemikalų poveikiui. Dažai tiekiami baltos spalvos, tačiau gali būti tonuojami pagal HGMIX spalvų sistemą arba rankiniu būdu. Dažai yra vandens pagrindu, dėl to nekenksmingi supančiai aplinkai.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Tinkamai paruoškite dažomą paviršių. Dažant naują betoninį arba tinkuotą paviršių, pradžioje leiskite jam gerai išdžiūti. Prieš dažymą paviršių nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Atnaujinant anksčiau dažytus paviršius, būtina juos nuvalyti šepečiu ir/arba nuplauti vandeniu su plovikliu. Žymius paviršiaus pažeidimus ir įtrūkimus užglaistykite mineraliniu glaistu. Dažant blizgančius paviršius pašlifuoti smulkiu šlifavimo popieriumi, dėl geresnio dažų sukibimo su paviršiumi. Senus suskilinėjusius arba atsilupusius dažus būtinai nuvalykite nuo paviršiaus iki tvirto pagrindo ir nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Jei sienų paviršiai yra pažeisti grybelio arba pelėsio, tai dar prieš gruntavimą paviršių nuvalykite HELIOS SPEKTRA pelėsio ir grybelio valymo priemone SANITOL. Išdžiūvęs pelėsis ir grybelis nuo paviršiaus šalinamas mechaniniu būdu. Norint apsaugoti paviršių nuo pelėsio atsiradimo į dažus įpilkite HELIOS priemonės nuo pelėsio atsiradimo SPEKTRA ZP arba naudokite BELINKA dažus virtuvės ir vonios kambariams.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite, jei būtina pirmam sluoksniui skieskite vandeniu maksimaliai iki 20%, antram sluoksniui maksimailiai iki 10%.
  Dažoma teptuku, voleliu arba purškiant ant sauso paviršiaus 2 sluoksniais. Dažymo ir džiūvimo metu dažų, paviršiaus ir oro temperatūra neturi būti žemesnė nei +5ºC, o santykinis oro drėgnumas neturi viršyti 80%.
  Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantį dažų sluoksnį tepkite jau po 4-6 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Įrankius plauti vandeniu.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: stirenakrilato dispersija, be LOJ, pigmentai, užpildai, specialūs priedai ir vanduo.
  Spalva: balta.
  Tonavimas: naudoti pigmentus skirtus dažams vandens pagrindu (iki 3%). Tonuojama pagal HGMIX sistemą.
  Blizgumas: pusiau matinis (EN 13300).
  Tankis: 1,30 – 1,33 kg/l.
  Atsparumas valymui: 1 klasė (EN 13300).
  Vandens garų pralaidumas EN ISO 7783:2012: 0,36±0,002 m (V2 klasė, vidutinis vandens garų laidumas).
  EU LOJ kategorija ir ribos: IIA(a), 30 g/l (2010); produkto sudėtyje: max.5 g/l.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: nurodytas ant pakuotės, kuomet dažai saugomi originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai. NESUŠALDYTI!
  Išeiga: 7-9 m²/l dažant dviem sluoksniais. Išeiga didėja, jei dažomas stipriai įgeriantis arba nelygus paviršius.
  Pakuotė: 2 ir 10 l.

  Sudėtyje yra 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas, mišinys: 5-chlor-2-metil-4-izotiazolin-3-ono ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono (3:1). Gali sukelti alerginę reakciją. P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. 

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas