HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms SPEKTRA PREMIUM

 • HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms SPEKTRA PREMIUM

  Kodas: 48010103
  1550 
  Į krepšelį 

  Matiniai, vandens pagrindu, 2 atsparumo klasė valymui

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Spektra
 • Čia galite pasirinkti norimą atspalvį: https://hgmix.helios-deco.com/en#/

  * skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų ir lubų apsaugai;
  * pasižymi ypatingai aukštu dengiamumo laipsniu ir garų pralaidumu;
  * atsparūs šlapiam valymui;
  * nekenksmingi supančiai aplinkai;
  * tinka dažyti visų tipų mineralinius tinkus, cemento ir gipso kartono plokštes, betoną, stiklo audinio ir popierinius faktūrinius tapetus bei ankščiau dažytus paviršius;

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  HELIOS aukštos klasės balti matiniai dažai SPEKTRA PREMIUM skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų ir lubų apsaugai, kur reikalingas labai didelis atsparumas trinčiai - gyvenamosiose ir viešose patalpose, tokiose kaip mokyklos, darželiai, biurai ir viešbučiai. Pasižymi ypatingai aukštu dengiamumo laipsniu ir garų pralaidumu, atsparūs šlapiam valymui ir nekenksmingi supančiai aplinkai. Jie idealiai tinka visiems mineraliniams tinkams, cemento pluošto ir gipso kartono plokštėms, betonui, stiklo audinio ir popieriniams faktūriniams tapetams bei anksčiau dažytiems paviršiams. Dažai tiekiami baltos spalvos, tačiau gali būti tonuojami keliais tūkstančiais atspalvių pagal HGMIX sistemą.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Tinkamai paruoškite dažomą paviršių. Dažant naują betoninį arba tinkuotą paviršių, pradžioje leiskite jam gerai išdžiūti. Prieš dažymą paviršių nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Atnaujinant anksčiau dažytus paviršius, būtina juos nuvalyti šepečiu ir/arba nuplauti vandeniu su plovikliu. Žymius paviršiaus pažeidimus ir įtrūkimus užglaistykite mineraliniu glaistu. Dažant blizgančius paviršius pašlifuoti smulkiu šlifavimo popieriumi dėl geresnio dažų sukibimo su paviršiumi. Senus suskilinėjusius arba atsilupusius dažus būtinai nuvalykite nuo paviršiaus iki tvirto pagrindo ir nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Jei sienų paviršiai yra pažeisti grybelio arba pelėsio, tai dar prieš gruntavimą paviršių nuvalykite HELIOS SPEKTRA pelėsio ir grybelio valymo priemone SANITOL. Išdžiūvęs pelėsis ir grybelis nuo paviršiaus šalinamas mechaniniu būdu. Norint apsaugoti paviršių nuo pelėsio atsiradimo į dažus įpilkite HELIOS SPEKTRA priemonės nuo pelėsio atsiradimo arba naudokite BELINKA dažus virtuvės ir vonios kambariams.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite, jei būtina skieskite vandeniu nuo 5% iki 10%. Dažoma teptuku voleliu arba purškiant ant sauso paviršiaus 2 sluoksniais. Dažymo ir džiūvimo metu dažų, paviršiaus ir oro temperatūra neturi būti žemesnė nei +5ºC, o santykinis oro drėgnumas neturi viršyti 80%.
  Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantį dažų sluoksnį tepkite jau po 4-6 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Įrankius plauti vandeniu.

  REKOMENDACIJOS:
  Galutinis rezultatas labai priklauso nuo paviršiaus paruošimo. Dažų dėmes galima valyti minkštu audiniu ir valikliu be abrazyvinių priedų. Geriau valosi blizgūs paviršiai. Nepamirškite, kad dėl skirtingo paviršiaus lygumo ar absorbcijos, bei patalpos apšvietimo nudažyto paviršiaus atspalvis gali skirtis nuo pasirinktos pirminės spalvos.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: stirenakrilato kopolimerinė emulsija be LOJ, pigmentai, užpildai, specialūs priedai ir vanduo.
  Spalva: balta
  Tonavimas: naudoti pigmentus (iki 3%)skirtus dažams vandens pagrindu. Tonuojama pagal HGMIX sistemą.
  Blizgumas: matinis (EN 13300)
  Tankis: 1,60 ± 0,1 kg/l.
  Atsparumas valymui: 2-3 klasė (EN 13300).
  Galiojimo laikas ir saugojimas: nurodytas ant pakuotės, kuomet dažai saugomi originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai.
  Išeiga: 5-7 m²/l dažant dviems sluoksniais. Išeiga didėja, jei dažomas stipriai įgeriantis arba nelygus paviršius.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
   

 • Alternatyvios prekės

  1230  - 7350 
  1050  - 3150