HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms SPEKTRA EXTRA

 • HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms SPEKTRA EXTRA

  930
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Spektra
 • * skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų ir lubų apsaugai;
  * pasižymi aukštu dengiamumo laipsniu ir garų pralaidumu;
  * atsparūs šlapiam valymui;
  * nekenksmingi supančiai aplinkai;
  * tinka dažyti visų tipų mineralinius tinkus, cemento ir gipso kartono plokštes, betoną, stiklo audinio ir popierinius faktūrinius tapetus bei ankščiau dažytus paviršius.

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  HELIOS balti matiniai dažai SPEKTRA EXTRA skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų ir lubų apsaugai. Pasižymi aukštu dengiamumo laipsniu ir garų pralaidumu, atsparūs šlapiam valymui ir nekenksmingi supančiai aplinkai. Jie idealiai tinka visiems mineraliniams tinkams, cemento pluošto ir gipso kartono plokštėms, betonui, stiklo audinio ir popieriniams faktūriniams tapetams bei anksčiau dažytiems paviršiams. Dažai tiekiami baltos spalvos, tačiau gali būti tonuojami daugiau nei 1000 atspalvių, pagal HGMIX sistemą.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Tinkamai paruoškite dažomą paviršių. Dažant naują betoninį arba tinkuotą paviršių, pradžioje leiskite jam gerai išdžiūti. Prieš dažymą paviršių nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu. Atnaujinant anksčiau dažytus paviršius, būtina juos nuvalyti šepečiu ir/arba nuplauti vandeniu su plovikliu. Žymius paviršiaus pažeidimus ir įtrūkimus užglaistykite mineraliniu glaistu. Dažant blizgančius paviršius pašlifuoti smulkiu šlifavimo popieriumi dėl geresnio dažų sukibimo su paviršiumi. Senus suskilinėjusius arba atsilupusius dažus būtinai nuvalykite nuo paviršiaus iki tvirto pagrindo ir nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu. Jei sienų paviršiai yra pažeisti grybelio arba pelėsio, tai dar prieš gruntavimą paviršių nuvalykite HELIOS SPEKTRA pelėsio ir grybelio valymo priemone SANITOL. Išdžiūvęs pelėsis ir grybelis nuo paviršiaus šalinamas mechaniniu būdu. Norint apsaugoti paviršių nuo pelėsio atsiradimo į dažus įpilkite HELIOS SPEKTRA priemonės nuo pelėsio atsiradimo arba naudokite BELINKA dažus virtuvės ir vonios kambariams.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite, jei būtina skieskite vandeniu nuo 5% iki 10%. Dažoma teptuku, voleliu arba purškiant ant sauso paviršiaus 2 sluoksniais. Dažymo ir džiūvimo metu dažų, paviršiaus ir oro temperatūra neturi būti žemesnė nei +5ºC, o santykinis oro drėgnumas neturi viršyti 80%.
  Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantį dažų sluoksnį tepkite jau po 4-6 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Įrankius plauti vandeniu.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: stirenakrilato kopolimerinė emulsija, pigmentai, užpildai, specialūs priedai ir vanduo.
  Spalva: balta
  Tonavimas: naudoti pigmentus (iki 3%) skirtus dažams vandens pagrindu. Tonuojama pagal HGMIX sistemą.
  Blizgumas: matinis
  Tankis:1,45 – 1,50 kg/l.
  Atsparumas valymui: 4 klasė dalinai atsparūs šlapiam valymui.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: nurodytas ant pakuotės, kuomet dažai saugomi originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai.
  Išeiga: 8-10 m²/l dažant vienu sluoksniu. Išeiga didėja, jei dažomas stipriai įgeriantis arba nelygus paviršius.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
   

 • Alternatyvios prekės

  720 - 31 
  1230 - 45