Vamzdžius valantis gelis GLUTOCLEAN

 • Vamzdžius valantis gelis GLUTOCLEAN

  Kodas: 037703192
  920  Sutaupykite 120 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31 23:59
  Į krepšelį 

  Gelio pavidalu

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:
  • virtuvei, voniai, tualetui;
  • ypatingai efektyvus;
  • valo nuotekų vamzdžius;
  • naikina nemalonų kvapą;
  • nekenkia tarpinėms ir vamzdžiams iš plastmasės bei metalo.

  PASKIRTIS: VAMZDŽIUS VALANTIS GELIS efektyviai valo net labai užsikimšusius vamzdynus, ištirpdant ir praskiedžiant nešvarumus, o taip pat panaikina nemalonų kvapą. Dėl savo gelio struktūros valiklis lėtai ir tolygiai teka vamzdžiu. Valymo efektas nesukelia šilumos ir tuo pat metu šalina kvapus. Nekenkia tarpinėms ir vamzdžiams iš plastmasės bei metalo. Be vargo šalina didelius nešvarumus, tokius kaip riebalų ir aliejaus sluoksnius, maisto ir muilo likučius, plaukus, vatą. Reguliarus valymas apsaugo nuo vamzdžių užsikimšimo ir blogo kvapo.


  TAIKYMO SRITYS: Visoms nuotekų sistemoms ir vamzdžiams iš metalo ir plastmasės, virtuvėse ir voniose. Pvz. kriauklės, dušo kabinos, vonios, unitazai.

  NAUDOJIMAS: Užsikimšus nuotekų vamzdžiams, pašalinti stovintį vandenį ir į nuotekų sistemą plona srovele įpilti 200 ml valiklio. Palikti poveikiui apie 30 minučių, o po to gausiai nuplauti šiltu vandeniu. Jei vamzdžiai labai stipriai užsikimšę, pakartoti valymą su didesniu valiklio kiekiu ir palikti poveikiui ilgesniam laikui, pvz. per naktį. Norint pašalinti nemalonų kvapą, kasdien įpilti po 50 ml valiklio ir palikti nakčiai.

  DĖMESIO: Valiklio lašus, patekusius ant jautrių paviršių, tokių kaip medis, lakuoti paviršiai, kai kurios plastmasės, tapetai, kilimai, tekstilė ar aliuminis, iš karto gerai nuplauti vandeniu.

  ATSARGIAI!
  Pavojinga

  Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines/devėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba po dušu. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. ĮKVĖPUS: išnešti nukentėjusįjį į gryną orą, jam būtina patogi padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti. Užterštus drabužius išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. Laikyti užrakintą. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietines/regioninės/nacionalines taisykles. Sudėtis: Natrio hidroksidas. 

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas