TESSAROL dažai ACRYLIC ENAMEL RAL8003 Ruda

 • TESSAROL dažai ACRYLIC ENAMEL RAL8003 Ruda

  Kodas: 62502
  1630 
  Į krepšelį 

  Vandens pagrindu

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Tessarol
 • * pusiau blizgūs;
  * mediniams ir metaliniams paviršiams;
  * be kvapo;
  * skiedžiami vandeniu;
  * ekologiški ir greitai džiūsta;
  * pasižymi spalvos stabilumu;
  * negeltonuojantys šviesūs atspalviai;
  * atsparūs buitiniams valikliams;
  * tinka žaislų ir vaikų baldų dažymui;
  * vidaus ir išorės darbams.

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  TESSAROL ACRYLIC ENAMEL – tai pusiau blizgūs dažai, kokybiškai medinių ir metalinių paviršių apsaugai ir dekoravimui. Ekologiški, be kvapo, skiedžiami vandeniu, greitai džiūstantys, elastingi, negeltonuojantys šviesūs atspalviai, neblunkantys, paprastai naudojami bei atsparūs buitiniams valikliams. Tinka dažyti: langus, duris, apvadus, tvoras, nesudėtingas konstrukcijas, baldus ir kitus paviršius. Skirti vidaus ir išorės darbams.  TESSAROL ACRYLIC ENAMEL turi sertifikatą (SIST EN 71-3) įrodantį, kad gamykliškai paruoštų atspalvių dažai tinka vaikų žaislų ir baldų dažymui.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Dažant metalinius ir plieninius paviršius pirmą kartą - nuo apdirbamo paviršiaus mechaniniu būdu pašalinti atšokusius rūdžių sluoksnius, riebalinės kilmės ir kitokius nešvarumus nuvalyti skiedikliu HELIOS NITRO. Perdažant jau dažytus paviršius - nepažeistas vietas pašlifuoti ir nuvalyti, pažeistas vietas nušveisti pilnai. Prieš tepant TESSAROL ACRYLIC ENAMEL, rekomenduojama pagrindą gruntuoti 1 sluoksniu TESSAROL ACRYLIC gruntu UNI.
  Dažant medinius paviršius pirmą kartą – pagrindas turi būti sausas, švarus ir nušlifuotas. Vaško, dervų ir riebalinės kilmės nešvarumus nuvalyti skiedikliu HELIOS NITRO. Perdažant jau dažytus paviršius - nepažeistas vietas pašlifuoti ir nuvalyti, pažeistas vietas nušveisti pilnai. Prieš tepant TESSAROL ACRYLIC ENAMEL, rekomenduojama pagrindą gruntuoti 1 sluoksniu TESSAROL ACRYLIC gruntu medienai.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite. TESSAROL ACRYLIC ENAMEL rekomenduojama tepti 2 arba 3 sluoksniais. Dengiama įprastiniu būdu, tepant paviršių teptuku, voleliu ar purškiant. Purškiant dažus skiesti vandeniu nuo 5 iki 10%. Dažymo metu dažų, aplinkos ir dažomo paviršiaus temperatūra negali būti žemiau +8ºC, o santykinis oro drėgnumas 80%.
  Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) paviršius nelipnus dulkėms tampa po 1 val., galima liesti po 2-3 val., sekantis sluoksnis tepamas po 8-10 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Įrankius plauti vandeniu, sudžiuvusius dažų likučius - skiedikliu HELIOS NITRO.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: akrilinė dispersija, pigmentai.
  Blizgumas: blizgūs ir pusiau blizgūs.
  Spalva: blizgūs: balta ir juoda; pusiau blizgūs: balta ir 10 paruoštų atspalvių.
  Tonavimas: paruoštas spalvas tarpusavyje galima maišyti, kiti atspalviai tonuojami pagal HGMIX sistemą.
  Tankis: 1,03 – 1,28 g/ml, priklausomai nuo spalvos.
  Skiedimas: vandeniu.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, kuomet dažai saugomi sausai originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai. NESUŠALDYTI.
  Išeiga: teoriškai 10-12 m²/l dažant vienu sluoksniu. Praktiškai išeiga priklauso nuo paviršiaus, jo paruošimo, tepimo būdo ir pasirinkto atspalvio.

  Sudėtyje yra 1,2-benzizotiazol-3 (2H)-ono; 5-chlor-2-metil-2H-izotiazolio mišinys; 3-ono ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono (3:1), kas gali sukelti alerginę reakciją.
  Dažai Tessarol ACRYLIC ENAMEL pagal klasifikavimo kriterijus (CLP-EU GHS, Nr. 1272/2008) nėra klasifikuojami kaip pavojingi. P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
  EU LOJ kategorija ir ribos: IIA(d), 130 g/l (2010); dažuose TESSAROL ACRYLIC ENAMEL max. LOJ kiekis 130 g/l. 

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas


   

 • Alternatyvios prekės

  890  - 4560 
  4160 
  530