Kosmetika medienai Belinka BELPROTECT

 • Kosmetika medienai Belinka BELPROTECT

  Kodas: 40102
  1020 
  12  Sutaupykite 180 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31 23:59
  Į krepšelį 

  Dažyvė padidinanti dažyto paviršiaus atsparumą

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  BELINKA BELPROTECT – tai bespalvė, aukšto atsparumo dažyvė medienai, naudojama kaip galutinis medienos apsaugos sluoksnis, padidinantis jau dažyto paviršiaus atsparumą drėgmei. Ši dažyvė naudojama tamsiose vietose eksploatuojamiems dažytiems mediniams paviršiams, kuriuos veikia drėgmė ar šalia kaupiasi kondensatas. Dėl to ant paviršiaus gali susidaryti dumbliai ir žaliosios apnašos. Dažyvės sudėtyje yra priedai, kurie saugo viršutinį sluoksnį nuo pelėsio ir dumblių atsiradimo. Naudojant dažyvę BELINKA BELPROTECT, paviršius išsaugo savo pirminį atspalvį. Tinka naudoti ir ant tamsiais atspalviais dažytų medinių paviršių. BELINKA BELPROTECT sudėtyje nėra biocidų ir ši priemonė nėra skirta medienos apsaugai nuo grybelio ar medienos kenkėjų. Tam tikslui naudokite impregnuojantį gruntą BELINKA BASE arba BELINKA IMPREGNANT. Priemonė taip pat nėra skirta naudoti ant neapsaugotų ar ką tik dažytų paviršių. BELINKA BELPROTECT apsaugotas paviršius tampa blizgiu.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS: Prieš dažymą pagrindas turi būti: švarus, lengvai pašlifuotas ir nedulkėtas.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš naudojimą dažus neskieskite ir gerai išmaišykite. Dengiama įprastiniu būdu, tepant paviršių teptuku ar voleliu, ant anksčiau dažyto ir švaraus paviršiaus, vienu sluoksniu. Darbo metu aplinkos temperatūra negali būti žemesnė nei +8°С.

  PATARIMAI IR ĮSPĖJIMAI: Produktas nėra tinkamas dekoratyvinių dangų atnaujinimui. Nedažykite pažeitų paviršių. Dumblių ir žaliųjų apnašų paveiktus ir išblukusius paviršius valykite priemone BELINKA ALGID ir atnaujinkite paviršių dažyve medienai BELINKA LASUR arba BELINKA TOPLASUR UV PLUS. BELINKA BELPROTECT naudokite kaip paskutinę apsaugos priemonę. Paviršiai, kurie yra drėgnose vietose turi būti reguliariai atnaujinami, kad mediena būtų tinkamai apsaugota.

  Dažant medieną pirmą kartą, impregnuokite gruntu BELINKA BASE, po to dažykite trim sluoksniais dažyvės BELINKA LASUR arba dviem sluoksniais dažyvės BELINKA TOPLASUR UV PLUS. BELINKA BELPROTECT naudokite kaip paskutinę apsaugos priemonę. Venkite tiesioginių saulės spindulių.


  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: alkidinės dervos, nearomatiniai tirpikliai, vaškai, džiovikliai, UV absorbentai ir dangos konservantai.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: saugoti originalioje ir sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje, uždaroje vietoje, esant žemesnei nei +30°С temperatūrai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje, atskirai nuo maisto produktų. Galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, laikantis nurodytų saugojimo sąlygų.
  Išeiga: 1 l BELPROTECT užtenka nudažyti 15-25 m².
  Džiūvimo laikas: normaliomis oro sąlygomis paviršius išdžiūsta per 24 val. Dengiant medinius paviršius, kurie bus veikiami mechaniškai, džiovinkite juos savaitę prieš numatomą apkrovą.
  Pakuotė: 0,75 l

  Gamintojas: BELINKA BELLES / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas