Kosmetika medienai Belinka BELFRESH

 • Kosmetika medienai Belinka BELFRESH

  Kodas: 24002
  1190 
  14  Sutaupykite 210 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31 23:59
  Į krepšelį 

  Priemonė šalinanti medienos papilkėjimą

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  BELINKA BELFRESH - veiksminga priemonė šalinanti natūralų medienos papilkėjimą, kuris susidarė eksploatuojant medinius paviršius lauko sąlygomis ir laikui bėgant pasikeitus medienos spalvai. Pagrindu gali būti: terasos, sodo baldai, dailylentės ir t.t. Šalina pilkumą ir nešvarumus, bei dalinai atstato medžio originalią spalvą. Papilkėjimus galima šalinti nuo anksčiau neapsaugoto medinio paviršiaus arba nuo alyvuoto, bet jau nusidėvėjusio paviršiaus. Netinka naudoti ant anksčiau dažyvėmis ar emalinais dažais apsaugotos medienos. Tinka atnaujinti tvirtesnėms medienos rūšims (maumedis, ąžuolas, akacija, kaštonas ir atogrąžų mediena, tokia kaip tikmedis ar bangkirai).
  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Nuvalykite medinį paviršių nuo bet kokio sauso purvo ir sudrėkinkite vandeniu. Prieš naudojimą apsaugokite plėvele augalus, marmurinius bei neatsparius korozijai metalinius paviršius.

  NAUDOJIMAS:
  Priklausomai nuo paviršiaus papilkėjimo lygio, priemonę naudokite neskiestą arba skiestą vandeniu (ne daugiau kaip 1 dalis BELINKA BELFRESH ir 4 dalys vandens).
  Jei skiedžiate, gerai sukratykite buteliuką ir reikiamą kiekį įpilkite į kitą plastikinį arba stiklinį indą. Tuomet įpilkite norimą vandens kiekį. Po kurio laiko, gelio struktūra vėl atsinaujins, bet mišinys jau nebus toks stiprus, kaip koncentratas. Priemonė veiksminga tiek gelio, tiek suskystintoje būsenoje, tiesiog gelį lengviau tepti.
  Naudojimo metu dėvėkite apsauginius drabužius, gumines pirštines ir apsauginius akinius. BELINKA BELFRESH tepkite ant drėgnos medienos teptuku, voleliu ar nailoniniu šepečiu. Nenaudokite metalinių šveitimo įrankių ar šlifavimo kempinėlių. Gausiai užtepkite priemonės ir palikite 10-20 min. Sudrėkinkite paviršių ir tvirtu šepečiu valykite medienos plaušo kryptimi. Kruopščiai nuplaukite paviršių vandeniu, kad valymo priemonė būtų visiškai pašalinta. Valydami šepečiu stenkitės pašalinti nešvarumus, bet nepažeiskite medienos paviršiaus. Jei būtina, procesą pakartokite.

  PATARIMAI IR ĮSPĖJIMAI:
  Darbo metu aplinkos temperatūra neturi būti žemesnė nei +8°С. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Priemonė neturi išdžiūti ant medinio paviršiaus, kadangi gali susidaryti dėmės, todėl didesnius plotus valykite etapais. Esant šiltam orui nuteptą paviršių galite sudrėkinti, kad valiklis neišdžiūtu nenuplautas. Po valymo, išdžiovinkite nuvalytą medieną, šlifuokite ir apsaugokite alyva medienai BELINKA OIL DECKING, BELINKA EXTERIER arba dažyve BELINKA TOPLASUR UV PLUS. Paviršius eksploatuojamus lauko sąlygomis, prieš dengiant alyvomis medienai ar dažyvėmis, rekomenduojama impregnuoti gruntu BELINKA BASE.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: vanduo, oksalo rūgštis, anijoninės ir nejoninės aktyviosios medžiagos, tirštiklis.
  Išvaizda: bespalvis gelio tirpalas.
  Kvapas: švelnus.
  Degumas: nedegus.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: saugoti originalioje ir sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje, uždaroje vietoje, esant nuo +5°С iki +30°С temperatūrai. Nesušaldyti. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje, atskirai nuo maisto produktų. Neatidarytoje pakuotėje produkto galiojimo laikas sutampa su galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, laikantis nurodytų saugojimo sąlygų. Gaminį sunaudokite per 12 mėnesių nuo atidarymo.
  Išeiga: priklauso nuo apdirbamo paviršiaus pilkumo lygio. Naudojant koncentratą, 1 l turėtu užtekti 8 m².
  Pakuotė: 1 l.

  Sudėtyje esančios oksalo ir oktilpoliglikoleterio karboksi rūkštys gali: H318 Smarkiai pažeisti akis. P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P103 Prieš naudojimą perskaitykite etiketę. P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P305+P351+P338+P310 PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. P501 Produktą/pakuotę pristatyti į atliekų surinkimo punktą. Šioje medžiagoje/mišinyje nėra 0,1% ar didesnės koncentracijos komponentų, kurie laikomi patvariais, bioakumuliaciniais ir toksiškais (PBT) arba labai patvariais ir labai bioakumuliaciniais (vPvB).

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas