Hidroizoliacinė membrana Schlüter® DITRA-DRAIN 8

 • Hidroizoliacinė membrana Schlüter® DITRA-DRAIN 8

  Kodas: DITRA-DRAIN-8-12M
  338 
  Į krepšelį 

  Išorės darbams

  Gamintojas
  Schluter Systems KG
  Prekės ženklas
  Schluter
 • Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 yra smūgiams atsparus, tvirto polipropileno dyglių struktūros lakštas iš abiejų pusių sutvirtintas audiniu. Iš vienos pusės audinys tvirtai įsitvirtina į plytelių klijus ir užtikrina tinkamą membranos prilipimą prie pagrindo. Iš kitos pusės audinys sudaro drenažinę ir ventiliacinę sistemą. Ventiliacija leidžia greitai išdžiūti plonasluoksniams klijams. Pasyvus kapiliarinis drenažas efektyviai nuleidžia vandenį be slėgio ir neleidžia jam prasiskverbti atgal į dangos sluoksnį. Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 hidroizoliacinė membrana atskiria dangą nuo pagrindo ir neutralizuoja skirtingus pagrindo ir plytelės judėjimo įtempimus. Medžiaga veiksmingai perima įtempimus ir užtikrina, kad jie pebūtų perduodami plytelių dangai. Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 veikia kaip kapiliarinė drenažo sistema, todėl grindų danga galėsite džiaugtis ilgai.  

  Pagrindas turi būti lygus ir atlaikyti tinkamas apkrovas. Pirmiausiai klijuojama hidroizoliacinė membrana Schlüter®-KERDI 200 ir po to Schlüter®-DITRA-DRAIN 8. Abiejų hidroizoliacinių dangų klijavimui naudokite elastinius plytelių klijus. Klijus tepkite 3 x 3 mm arba 4 x 4 mm dantyta mentele. Apatinėje Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 pusėje esantis tvirtinimo audinys turi būti visiškai įsikibęs į klijus, kad būtų užtikrintas tinkamas sukibimas su pagrindu.

  Naudodami plonasluoksnią sistemą, plyteles arba akmens dangą klijuokite elastiniais klijais tiesiai ant Schlüter®-DITRA-DRAIN 8 hidroizoliacinės dangos.

  Plotis: 1 m;
  Storis: 10 mm;
  Rulono ilgis: 12 m.

  Gamintojas: Schluter-Systems / KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas  

 • Alternatyvios prekės

  Hidroizoliacinė membrana Schlüter® KERDI

  Vertikaliems ir horizontaliems paviršiams

  143  - 262