Hidroizoliacinė membrana Schlüter® KERDI

 • Hidroizoliacinė membrana Schlüter® KERDI

  Kodas: KERDI 200 / 10M
  242 
  Į krepšelį 

  Vertikaliems ir horizontaliems paviršiams

  Gamintojas
  Schluter Systems KG
  Prekės ženklas
  Schluter
 • Schlüter®-KERDI yra hidroizoliacinis membraninis audinys, pagaminta iš minkšto polietilenino, kuris iš abiejų pusių yra sutvirtintas vilnoniu audiniu. Schlüter®-KERDI naudojama kaip hidroizoliacija prieš plytelių ir natūralaus akmens klijavimą. Tinka sienų ir grindų hidroizoliavimui vidaus darbams, bei balkonų hidoizoliacijai išorės darbams. 

  Vienoje Schlüter®-KERDI pusėje įspaustos linijos tinkleliu, kad būtų lengviau orentuotis atpjaunant. Atspaudas ne tik nurodo, kiek medžiagos liko, bet ir parodo mažiausią 5 cm persidengimo plotį dirbant su keliais membranos gabalais.

  Pagrindas turi būti lygus ir atlaikytis tinkamas apkrovas. Schlüter®-KERDI klijavimui naudokite elastinius plytelių klijus. Klijus tepkite 3 x 3 mm arba 4 x 4 mm dantyta mentele. Apatinė Schlüter®-KERDI pusė turi būti pilnai per visą plotą įspausta į klijus, kad būtų užtikrintas tinkamas sukibimas su pagrindu. Prispaudimui naudokite lygią neaštrią mentelę. 

  Perdenkite Schlüter®-KERDI hidroizoliacinės membranos sandūras ne mažiau kaip 5 cm arba ant siūlių klijuokite Schlüter®-KERDI-KEBA  hidroizoliacinę juostą, naudodami specialius hidroizoliacinius klijus Schlüter®-KERDI-COLL-L.

  Naudodami plonasluoksnią sistemą, plyteles arba akmens dangą klijuokite elastiniais klijais tiesiai ant Schlüter®-KERDI hidroizoliacinės dangos.

  Plotis: 1, 1,5 ir 2 m;
  Storis: 0,2 mm;
  Rulonas: 5, 10 arba 30 m² .

  Gamintojas: Schluter-Systems / KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas   

 • Alternatyvios prekės