Priemonė medinių paviršių šviesinimui BELINKA ILLUMINA

 • Priemonė medinių paviršių šviesinimui BELINKA ILLUMINA

  Kaina Pakuotė Pirkti
  32 
  2,5 L
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • • šviesina paviršius, kurie buvo dengti tamsiomis medienos apsaugos priemonėmis;

  • nenaudojama kaip galutinis sluoksnis;

  • ILLUMINA apdirbtus paviršius galima dengti įvairių atspalvių dažyvėmis medienai;

  • vidaus ir išorės darbams.

  PASKIRTIS:
  ILLUMINA – tai priemonė skirta tamsiais dažyvės atspalviais dažytų paviršių šviesinimui.
  Ilgus metus vyrauja tendencija išlaikyti šviesų medienos atspalvį ne tik patalpos viduje bet ir išorėje. ILLUMINA pagalba ne tik šviesinamas medienos paviršius, bet pakeičiamas medienos atspalvis, tokiu būdu neskiriant daug lėšų išgaunami visiškai nauji medinių elementų paviršiai. ILLUMINA dėka galima padengti pažeistą pelėsio arba grybelio medieną.

  TAIKYMO SRITYS:
  ILLUMINA yra vienintelio, gelsvo atspalvio, ji tolygiai dengia tiek prieš tai dažytus paviršius, tiek medienos paviršius su defektais. Šis produktas dengia natūralią medienos faktūrą, tačiau nesilupa, o laikui bėgant, veikiamas saulės spindulių bei kitų atmosferos poveikių, tolygiai blunka.
  Patamsėjusią medieną tepti šviesinimo priemone ILLUMINA, po to dažyti šviesia arba bet kokios kitos spalvos pasirinkta dažyve medienai BELINKA LASUR arba TOPLASUR UV PLUS. ILLUMINA tinka naudoti tiek vidaus, tiek išorės darbams. Sudėtyje nėra biocidų, todėl visada naudinga prieš tai nutepti paruoštą medieną vienu sluoksniu produkto, kurio sudėtyje būtų biocidų. Tai prailgintų medienos ilgaamžiškumą.

  PAGRINDO CHARAKTERISTIKA IR PARUOŠIMAS:
  Jei ant paviršiaus yra senų dažų likučių, juos būtina pašalinti šlifuojant 80–100 Nr. šlifavimo popieriumi. Po to pagrindą nuvalyti ir nutepti BELINKA ILLUMINA. Jei paviršius jau yra pažeistas ir yrantis, tuomet būtina jį nušveisti vieliniu šepečiu. Tokiu būdu pašalinamas ir medienos sluoksnis, kuris jau netinkamas. Nuvalius paviršių jį būtina kruopščiai apžiūrėti ir nuo jo būklės priklauso kokiu produktu paviršių pirmiausiai reikia nutepti.
  • Jei paviršius buvo paveiktas vabzdžių–kenkėjų, tuomet pirmiausiai reikia naudoti produktą BELINKA BELOCID, kuris naikina medienos kenkėjus. Paviršiui visiškai išdžiūvus galima tepti BELINKA ILLUMINA.
  • Jei paviršių norime apsaugoti nuo vabzdžių–kenkėjų, tuomet pirmiausiai naudojame produktą BELINKA BASE, kuris apsaugo medieną nuo kenkėjų poveikio. Paviršiui visiškai išdžiūvus galima tepti BELINKA ILLUMINA.

  MEDIENOS, KURI BUVO DENGTA PRODUKTU ILLUMINA, ATNAUJINIMAS:
  Įvairūs atmosferos veiksniai per tam tikrą laiką suardo dekoratyvines medienosapsaugos priemones. Paviršius, kuris prieš tai buvo apdirbtas produktu ILLUMINA ir dažyve medienai, atnaujinamas analogiškai kaip ir paviršius, ant kurio buvo naudojamos vien tik dažyvės medienai, kurių sudėtyje yra organinių tirpiklių. Prieš paviršiaus atnaujinimą būtina jį apžiūrėti. Jei paviršiaus paskutinis sluoksnis yra vietomis nusidėvėjęs, tuomet tas vietas būtina lengvai pašlifuoti ir dažyti dažyve medienai BELINKA LASUR arba TOPLASUR UV PLUS. Jei paviršius yra stipriai nusidėvėjęs, tuomet šlifavimo būdu būtina pašalinti senus dažų likučius. Atnaujinimo procedūra tokia pati kaip ir nusidėvėjusių paviršių.

  NAUDOJIMAS:
  BELINKA ILLUMINA neskiesti ir teptuku arba voleliu tepti 1–2 sluoksniais ant sausos ir tinkamai paruoštos medienos. Paviršiaus paruošimas ir sluoksnių skaičius priklauso nuo paviršiaus nusidėvėjimo bei norimo galutinio rezultato. Jei medinis paviršius blogos būklės, tuomet reikia tepti du sluoksnius. Normaliomis sąlygomis paviršius džiūsta 6–10 val., sekantis sluoksnis tepamas po 24 val. Prie žemos temperatūros ir didelio santykinio oro drėgnumo džiūvimo laikas prailgėja.
  Apdirbtas ir išdžiovintas paviršius turi būti dažomas dviem pasirinkto atspalvio dažyvės medienai BELINKA LASUR arba TOPLASUR UV PLUS sluoksniais. Tai apsaugos medienos paviršių nuo nepageidaujamų atmosferos poveikių. Norint pagerinti galutinę apdirbamo medinio elemento išvaizdą, reikia prieš dengiant dažyve medienai, paviršių pašlifuokite 220–280 Nr. šlifavimo popieriumi, o vėliau viską gerai nuvalykite. Įrankius plaukite vaitspiritu.

  SPALVINĖS GALIMYBĖS:
  Naudojant produktą ILLUMINA galima išgauti daug naujų atspalvių. Reikia įvertinti, kad baigiamajam sluoksniui išrinktas dažų atspalvis, skirsis jei bus dažoma ant paviršiaus, kuris prieš tai buvo jau dažytas ir apdirbtas produktu ILLUMINA, nuo atspalvio, kuris būtų tepamas tiesiog ant dar nedažytos medienos. Taip pat galutinis atspalvis labai priklauso nuo pagrindo paruošimo ir medienos rūšies.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: alkidinės dervos, šviesai ir kitiems atmosferiniams poveikiams atsparūs pigmentai, UV filtrai ir tirpikliai.
  Įrankiai: teptukas, volelis.
  Išeiga: 10-12 m²/l tepant vienu sluoksniu (priklausomai nuo paviršiaus apdirbimo metodo ir tepimo būdo).
  Džiūvimo laikas: 6-10 val., paskutinį sluoksnį rekomenduojama dengti po 24 val. (esant normalioms darbo sąlygoms).
  Saugojimas: sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje, ne aukštesnėje, kaip +30°C temperatūroje.
  Pakuotė: 0,75; 2,5 ir 5 L.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas