Alyva medienai Belinka PARAFFIN

 • Alyva medienai Belinka PARAFFIN

  Kodas: 34701
  13 
  Į krepšelį 

  Pirtims ir saunoms skirta alyva

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • * bespalvis parafininis aliejus;
  * medinių paviršių esančių pirtyse apsaugai ir reguliariai priežiūrai;
  * pilnai neišdžiūsta, bespalvė ir bekvapė;
  * vidaus darbams.

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  „Belinka alyva medienai Paraffin“ skirta medinių paviršių esančių pirtyse, pvz.: gultų ir sienų dailylenčių apsaugai ir reguliariai priežiūrai. Alyva giliai įsigeria į medieną, sudarydama vandenį ir purvą atstumiantį sluoksnį. Pilnai neišdžiūsta, bespalvė, bekvapė ir beskonė. Tinka visoms medienos rūšims vidaus darbams.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Naudokite ant kruopščiai nušlifuotų medinių paviršių, nuo kurių nuvalytos dulkės, riebalai, vaškas ir kiti nešvarumai. Kietesnių rūšių medieną, pvz., ąžuolą ar tikmedį, rekomenduojama šlifuoti 220nr. rupumo švitriniu popieriumi, buką 280–320nr., minkštesnių rūšių medienai, pvz. tuopą ir eglę pakanka 180nr. (smėlio smulkumo). Paviršius netaps glotnesnis šlifuojant dar smulkesniu švitriniu popieriumi. Norint, kad galutinis rezultatas atrodytų gražiai, paviršių reikia nušlifuoti tolygiai. Netolygiai nušlifuotas paviršius skirtingai sugers alyvą ir atrodys dėmėtas. Prieš naudojant alyvą, mediena turi būti gerai išdžiovinta, kitaip apsauga nebus patenkinama.

  NAUDOJIMAS:
  Alyvą naudokite nuo +15 iki +25°C laipsnių temperatūroje, esant 40–70% santykiniam oro drėgnumui. Alyvą galima tepti keliais skirtingais būdais, tačiau 90% atvejų ji tepama minkšta servetėle. Kitais atvejais: teptuku ar voleliu.
  Gausiai užpilkite alyvos ant paviršiaus ir tolygiai paskirstykite per visą plotą. Palikite alyvą 30 minučių įsigerti į paviršių. Kad ir kokį būdą naudotumėte, nušluostykite alyvos perteklių ir nupoliruokite paviršių kita švaria, sausa servetėle. Kad medienos apsauga būtų ilgaamžiškesnė, rekomenduojama praėjus 24 val. nuo pirmojo padengimo pakartoti procedūrą dar bent vieną kartą. Labiau porėtiems paviršiams ar minkštesnių rūšių medienai rekomenduojama naudoti keletą sluoksnių.
  Įrankius valykite iš karto baigę darbus: vandeniu su muilu arba benzinu, vaitspiritu arba NITRO skiedikliu. Sudžiūvusį storą alyvos sluoksnis šalinkite NITRO skiedikliu.

  PATARIMAI IR ĮSPĖJIMAI:
  Pradžioje išbandyti alyvą nedideliame tos pačios rūšies medienos plote ir pažiūrėti, kaip ji atrodo.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: parafininis aliejus.
  Spalva: bespalvis skaidrus skystis.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, kuomet saugoma originalioje pakuotėje, esant nuo +5 iki +30ºC laipsnių temperatūrai.
  Išeiga: 60-100 ml/m² dengiant vienu sluoksniu, priklausomai nuo medienos rūšies, įgeriamumo ir paviršiaus apdirbimo.
  Džiūvimo laikas: „Belinka alyva medienai Paraffin“ yra mineralinė alyva, kurios neveikia oksidacinis džiūvimas. Ji nedžiūsta kontaktuodama su oru ir išsiskiria iš medienos, ypač esant aukštai temperatūrai.
  Paviršiaus priežiūra: „Belinka alyva medienai Paraffin“ dengti paviršiai vėliau turi būti atnaujinami tuo pačiu produktu. Intervalas tarp reguliaraus paviršiaus atnaujinimo priklauso nuo medienos rūšies, mechaninės apkrovos ir drėgmės poveikio. Todėl alyva impregnuoti mediniai paviršiai turi būti reguliariai tikrinami, siekiant nustatyti, ar jie vis dar kokybiškai apsaugoti. „Belinka alyva medienai Paraffin“ yra nedžiūstanti alyva ir išsiskirianti iš medienos, tad ją atnaujinti reikia dažniau nei klasikinę augalinę alyvą.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas, www.didmeksa.lt