Santechninės įrangos valiklis GLUTOCLEAN

 • Santechninės įrangos valiklis GLUTOCLEAN

  Kodas: 037302192
  960  Sutaupykite 060 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30 23:59
  Į krepšelį 

  Gelio struktūra

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:
  • gelio struktūra;
  • gaivus kvapas;
  • neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms;
  • higiena ir spindintis blizgesys;

  PASKIRTIS: Valiklis skirtas greitam ir efektyviam kalkinių nuosėdų, muilo likučių, dušo gelio ir kitų panašių nešvarumų, pilkų apnašų bei rūdžių pašalinimui. Neleidžia susidaryti ir kauptis bakterijoms ir mikroorganizmams. Dėl gelio struktūros ilgiau laikosi ant paviršiaus ir efektyviau veikia nešvarumus ir kalkių nuosėdas. Paviršių padaro spindinčiu.

  TAIKYMO SRITYS: GLUTOCLEAN SANTECHNINĖS ĮRANGOS VALIKLIS yra skirtas pirminiam ir pakartotinam visų santechninės įrangos paviršių atsparių rūgštims valymui, tokių kaip unitazai, pisuarai, bidė, nuotekų sistemos. Taip pat dušo kabinų padų, vonių ir patalpų, kuriose yra padidinta drėgmės koncentracija – vonios kambarys, tualetas, virtuvė - priežiūrai. Tinka apdailos plytelėms, keraminiams paviršiams, įprastoms ar masažinėms vonioms, dušo kabinoms, pertvaroms ir užuolaidoms, kriauklėms ir atspariems rūgštims plastmasiniams paviršiams. Taip pat pašalina kalkines nuosėdas nuo dušo antgalių.

  NAUDOJIMAS: Padengti paviršių neskiestu valikliu ir palikti 1-2 minutėms. Po to nuplauti gausiu vandens kiekiu. Stipriai užterštus paviršius šveisti kempine ar šepečiu ir nuplauti vandeniu.

  SAUGOJIMAS: Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje, sandariai uždarytą ir atskirai nuo maisto produktų. Galiojimo laikas – 60 mėnesių nuo pagaminimo datos uždaroje originalioje pakuotėje.

  PAKUOTĖ: 750 ml.

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas