Riebalinių dėmių valiklis virtuvei GLUTOCLEAN

 • Riebalinių dėmių valiklis virtuvei GLUTOCLEAN

  Kodas: 036502192
  890 
  940  Sutaupykite 050 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30 23:59
  Į krepšelį 

  Aukštas tirpdymo lygis

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:

  • aukštas tirpdymo lygis;
  • po valymo paviršius gali liestis su maisto produktais;
  • visiems paviršiams virtuvėje.

  PASKIRTIS: RIEBALINIŲ DĖMIŲ VALIKLIS VIRTUVEI šalina visų rūšių riebalų nešvarumus namų ūkyje. Lengvai, greitai ir higieniškai valo visas riebalines dėmes, net ir sunkiai pašalinamas ar pridegusias! Greitas poveikis!

  TAIKYMO SRITYS: Naudojamas virtuvėje ir namų ūkyje. Tinka visiems plaunamiems paviršiams, tokiems kaip, viryklės, gartraukiai, maisto gaminimo lentos, apdailos plytelės, virtuvės spintelės ir prietaisai. Tinka plaunamiems gartraukių filtrams.

  NAUDOJIMAS: Apipurkšti valomą paviršių ir palikti kelioms minutėms. Atitirpusius nešvarumus pašalinti šluoste ar kempine ir nuplauti paviršių šiltu vandeniu. Stipriai prilipusius nešvarumus nutrinti šepečiu ir po to nuplauti vandeniu.

  SAUGOJIMAS: Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje, sandariai uždarytą ir atskirai nuo maisto produktų. Galiojimo laikas – 60 mėnesių nuo pagaminimo datos uždaroje originalioje pakuotėje.

  PAKUOTĖ: 750 ml.

  ATSARGIAI!

  Sukelia smarkų akių dirginimą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu sudirginimą oda: kreiptis į gydytoją. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal vietines/regioninės/nacionalines taisykles.  Sudėtis: <5% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, fosfatų, aromatinės medžiagos . 

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas