Nerūdijančio plieno ir chromo priežiūros priemonė GLUTOCLEAN

 • Nerūdijančio plieno ir chromo priežiūros priemonė GLUTOCLEAN

  Kodas: 036702092
  1260 
  Į krepšelį 

  Sudaro apsauginį sluoksnį

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:
  • valo ir saugo;
  • sudaro neutralų apsauginį sluoksnį;
  • neleidžia likti pirštų atspaudų dėmėms;
  • pagaminta Vokietijoje.

  PASKIRTIS: NERŪDIJANČIO PLIENO IR CHROMO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖ šalina pirštų atspaudus, dulkes, riebalines ir vandens dėmes, paviršių padaro tolygiai švariu, matinio blizgesio. Nematomas apsauginis sluoksnis apsaugo nuo galimų nešvarumų, pirštų atspaudų dėmių ir rūdžių atsiradimo, o taip pat atstumia vandenį.

  TAIKYMO SRITYS: Skirtas visiems poliruotiems, šlifuotiems, matiniams ir blizgiems plieno ir chromo paviršiams. Virtuvėje ir namų ūkyje, pvz. gartraukiams, buitinei technikai, vonios įrangai, darbiniams paviršiams, baldų elementams, turėklams ir pašto dėžutėms.

  NAUDOJIMAS: Valomas paviršius turi būti sausas. Priemonę užtepti minkštu, sausu ir švariu skudurėliu, tolygiai plonu sluoksniu. Palikti 1-2 minutėms ir po to skudurėliu nušluostyti atitirpusius nešvarumus. Galiausiai paviršių nupoliruoti sausu, švariu skudurėliu.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: <5% nejonogeninių paviršinio aktyvumo medžiagų, fosfatai, fosfonatai, kvapiosios medžiagos, limonenas.
  Saugojimas: laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje, sandariai uždarytą ir atskirai nuo maisto produktų. Galiojimo laikas – 60 mėnesių nuo pagaminimo datos uždaroje originalioje pakuotėje.
  Pakuotė: 500 ml;

  ATSARGIAI!
  Pavojinga

  P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P103 Prieš naudojimą perskaityti etiketę. P301+P310 PRARIJUS: nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją. P331 NESKATINTI vėmimo. P405 Laikyti užrakintą. P501 Turinį ir talpą utilizavimui perduoti įgaliotoms kompanijoms. H304 Prarijus ir patekus į kvėpavimo takus, gali sukelti mirtį. 

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas