Kosmetika medienai Belinka BELCARE

 • Kosmetika medienai Belinka BELCARE

  Kodas: 69101
  840 
  990  Sutaupykite 150 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-31 23:59
  Į krepšelį 

  Priežiūros pienelis

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  BELINKA BELCARE priežiūros pienelis – tai bespalvė vandeninė apsaugos priemonė, skirta apsaugoti medinius paviršius, kurie buvo dengti dažyvėmis arba emaliniais dažais. Pienelis užpildo mikroporas dangoje, pagerina paviršiaus atsparumą vandeniui, atgaivina spalvą ir pailgina dangos gyvavimo trukmę. Išdžiūvęs sudaro bespalvę dangą. Produktą paprasta naudoti.
  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Medinius paviršius nuvalykite neagresyvia valymo priemone ir kruopščiai nusausinkite.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš naudojimą gerai išmaišykite BELINKA BELCARE priežiūros pienelį. Tolygiai, plonu sluoksniu tepkite priemonę ant paviršiaus naudodami minkštą audinį. Darbus atlikite ne žemėsnėje nei +8°С temperatūroje. Pakartokite procesą du kartus per metus. Įrankius plaukite vandeniu su plovikliu.

  PATARIMAI IR ĮSPĖJIMAI:
  Priežiūros pienelis gali pakeisti paviršiaus blizgumą. Venkite tiesioginių saulės spindulių ir darbo prieš lietų. BELINKA BELCARE negali atitaisyti dangos pažeidimų. Ši priemonė užpildo mažus įtrūkimus ir pagerina paviršiaus atsparumą vandeniui, taip pailgindama dažų sluoksnio gyvavimo laikotarpį, dėl ko nereikia jo dažnai perdažyti. Norint atstatyti pažeistas vietas, naudokite medienos dažyves. Perdažant dažyvėmis vandens pagrindu - dažų, paviršiaus ir aplinkos temperatūra negali būti žemiau +8°С, o santykinė oro drėgmė neturi viršyti 80%. Dirbant netinkamomis sąlygomis, galima įtakoti dangos defektus.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: vanduo, akrilo derva, vaškas, priedai ir konservantai.
  Išvaizda: pienelis.
  Kvapas: švelnus.
  Degumas: nedegus.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: saugoti originalioje ir sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje, uždaroje vietoje, kur temperatūra negali būti žemiau +5°С. Nesušaldyti. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje, atskirai nuo maisto produktų. Galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, laikantis nurodytų saugojimo sąlygų.
  Išeiga: tepant priežiūros pienelį audiniu, labai sunku nustatyti jo išeigą.
  Džiūvimo laikas: normaliomis oro sąlygomis (esant +20°С temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) paviršius džiūsta 30 min. Vėdinkite patalpą dar bent valandą. Esant žemesnei temperatūrai ir (ar) didesniam santykiniam oro drėgnumui, džiūvimo laikas gali būti ilgesnis.
  Pakuotė: 0,5 l

  Sudėtyje esantis 1,2- benzizotiazol-3 (2H) -onas, gali sukelti alergines reakcijas (EUH 208). P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką. P501 Produktą / pakuotę pristatyti į atliekų surinkimo punktą. Šioje medžiagoje / mišinyje nėra 0,1% ar didesnės koncentracijos komponentų, kurie laikomi patvariais, bioakumuliaciniais ir toksiškais (PBT) arba labai patvariais ir labai bioakumuliaciniais (vPvB).

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas