Hidroizoliacinė membrana Schlüter® DITRA-HEAT-DUO

 • Hidroizoliacinė membrana Schlüter® DITRA-HEAT-DUO

  Kaina Pakuotė Pirkti
  276 
  10 m rulonas
  Kodas: DH D 8 10M
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Schluter Systems KG
  Prekės ženklas
  Schluter
 • Schlüter®-DITRA HEAT DUO yra polipropileno membrana su šildymo kabeliui išvedžioti bei tvirtinti skirtomis ertmėmis ir apatinėje pusėje sutvirtinta termoizoliacine vilna. Naudojama prieš plytelių ir natūralaus akmens klijavimą. Schlüter®-DITRA HEAT DUO veikia kaip hidroizoliacija, garų slėgį išlyginantis sluoksnis, kuris sulaiko statybinę drėgmę pagrindo viduje, tarpinis sluoksnis probleminiams pagrindams ir į jį galima montuoti sistemą atitinkančius šildymo kabelius, skirtus grindų ir sienų šildymui.

  Schlüter-DITRA HEAT DUO turi 2 mm storio specialią termoizoliacinę vilną, kuri ne tik įtvirtina plytelių klijus, bet ir sumažina smūgio garsą bei užtikrina greitesnį šildymą. Smūgio garsas sumažėja iki 13 db, grindų ir sienų dangos greičiau įkaista, o šaltis iš pagrindo nepatenka į patalpą.

  Pagrindas turi būti lygus ir atlaikyti tinkamas apkrovas. Schlüter®-DITRA HEAT-DUO klijavimui naudokite elastinius plytelių klijus. Klijus tepkite 6 x 6 mm dantyta mentele. Apatinėje Schlüter®-DITRA HEAT DUO pusėje esanti vilna turi būti visiškai įsikibusi į klijus, kad būtų užtikrintas tinkamas sukibimas su pagrindu.

  Naudodami plonasluoksnią sistemą, plyteles arba akmens dangą klijuokite elastiniais klijais tiesiai ant Schlüter®-DITRA HEAT DUO hidroizoliacinės dangos.

  Plotis: 1 m;
  Storis: 7,5 mm;
  Rulono ilgis: 10 m.

  Gamintojas: Schluter-Systems / KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas 

", {"external_id":"c04db65c369ac60c83b7c3cbb74f00f6f8ecee7623bbfa6fb009e14f09ac293d"});