HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms KITCHEN & BATHROOM

 • HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms KITCHEN & BATHROOM

  Kodas: 40167703
  15 
  Į krepšelį 

  Virtuvės ir vonios kambariams, matiniai, vandens pagrindu, 5 atsparumo klasė valymui

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Spektra
 • * sienų ir lubų apsaugai drėgnose patalpose;
  * veiksminga apsauga nuo pelėsio ir grybelio;
  * stabdo kondensato susidarymą;
  * švelnaus pušų kvapo;
  * atsparūs sausam valymui.

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  HELIOS balti dažai KITCHEN & BATHROOM skirti vidaus sienų ir lubų apsaugai drėgnose patalpose (vonios, virtuvės, skalbyklos, džiovyklos, baseinai ir t.t.). Sudėtyje esantys priedai saugo paviršių nuo pelėsio ir grybelio atsiradimo vidaus patalpose, ten kur dėl didelio drėgnumo yra tinkamos sąlygos pelėsiui ir grybeliui atsirasti. Švelnaus pušų kvapo. Tinka dažyti visų tipų mineralinius tinkus, cemento pluošto ir gipso kartono plokštes, betoną, stiklo audinio ir popierinius faktūrinius tapetus bei anksčiau dažytus paviršius. Išsiskiria paprastu naudojimu.
  Dažytas paviršius yra pralaidus vandens garams, stabdo kondensato susidarymą, o taip pat neleidžia daugintis mikroorganizmams. Atsparūs sausam valymui (pagal EN 13300 standartą 5 klasė). Dažai tiekiami baltos spalvos, tačiau gali būti tonuojami pagal HGMIX spalvų sistemą arba rankiniu būdu.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Tinkamai paruoškite dažomą paviršių. Dažant naują betoninį arba tinkuotą paviršių, pradžioje leiskite jam gerai išdžiūti. Prieš dažymą paviršių nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Atnaujinant anksčiau dažytus paviršius, būtina juos nuvalyti šepečiu ir/arba nuplauti vandeniu su plovikliu. Žymius paviršiaus pažeidimus ir įtrūkimus užglaistykite mineraliniu glaistu. Dažant blizgančius paviršius pašlifuoti smulkiu šlifavimo popieriumi, dėl geresnio dažų sukibimo su paviršiumi. Senus suskilinėjusius arba atsilupusius dažus būtinai nuvalykite nuo paviršiaus iki tvirto pagrindo ir nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Jei sienų paviršiai yra pažeisti grybelio arba pelėsio, tai dar prieš gruntavimą paviršių nuvalykite HELIOS SPEKTRA pelėsio ir grybelio valymo priemone SANITOL. Išdžiūvęs pelėsis ir grybelis nuo paviršiaus šalinamas mechaniniu būdu.

  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite, jei būtina skieskite vandeniu maksimaliai iki 10%. Dažoma teptuku, voleliu arba purškiant ant sauso paviršiaus 2 sluoksniais. Dažymo ir džiūvimo metu dažų, paviršiaus ir oro temperatūra neturi būti žemesnė nei +5ºC, o santykinis oro drėgnumas neturi viršyti 80%.
  Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantį dažų sluoksnį tepkite jau po 4-6 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Įrankius plauti vandeniu.

  REKOMENDACIJOS:
  Didėjant dažų sluoksnio storiui, didėja paviršiaus apsauga nuo pelėsio ir grybelio (todėl rekomenduojame dengti 2 sluoksniais). Darbo metu dėvėkite apsauginius drabužius ir pirštines. Tuščią pakuotę arba pakuotę su dažų likučiais reikia utilizuoti pavojingų atliekų šalinimo vietose.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: vinilacetato kopolimerinė emulsija, pigmentai, užpildai, specialūs priedai ir vanduo.
  Spalva: balta.
  Tonavimas: naudoti pigmentus skirtus dažams vandens pagrindu (iki 3%). Tonuojama pagal HGMIX sistemą.
  Blizgumas: matinis (EN 13300).
  Tankis: 1,63 – 1,66 kg/l.
  Atsparumas valymui: 5 klasė (EN 13300).
  Vandens garų pralaidumas EN ISO 7783:2012: 0,037±0,006 m (V2 klasė, vidutinis vandens garų laidumas).
  EU LOJ kategorija ir ribos: IIA(a), 30 g/l (2010); produkto sudėtyje: max.1 g/l.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: nurodytas ant pakuotės, kuomet dažai saugomi originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai. NESUŠALDYTI!
  Išeiga: 4-6 m²/l dažant dviem sluoksniais. Išeiga didėja, jei dažomas stipriai įgeriantis arba nelygus paviršius.
  Pakuotė: 2 ir 5 l.

  Sudėtyje yra 1,2-benzizotiazol-3(2H)-onas, mišinys: 5-chlor-2-metil-4-izotiazolin-3-ono ir 2-metil-2H-izotiazol-3-ono (3:1). Gali sukelti alerginę reakciją. P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką. P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P391 Surinkti ištekėjusią medžiagą. P501 Turinį ir talpą utilizavimui perduoti įgaliotoms kompanijoms.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas