HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms SPEKTRA SUPER

 • HELIOS balti dažai vidaus sienoms ir luboms SPEKTRA SUPER

  Kaina Pakuotė Pirkti
  58 
  15 L
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Helios Spektra
 • * matiniai;
  * išskirtinio baltumo;
  * skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų ir lubų apsaugai;
  * daugeliu atveju, užtenka tepti vienu sluoksniu;
  * atsparūs sausam valymui;
  * nekenksmingi supančiai aplinkai;
  * tinka dažyti visų tipų mineralinius tinkus, cemento ir gipso kartono plokštes, betoną, stiklo audinio ir popierinius faktūrinius tapetus bei ankščiau dažytus paviršius;

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  HELIOS aukštos klasės balti matiniai dažai SPEKTRA SUPER skirti vidaus darbams, dekoratyvinei sienų ir lubų apsaugai. Dažai išsiskiria savo ypatingu baltumu, aukštu dengiamumo laipsniu, garų pralaidumu, paprastu naudojimu ir nekenksmingi supančiai aplinkai. Dažant daugeliu atveju užtenka tepti vieną dažų sluoksnį. Jie idealiai tinka visiems mineraliniams tinkams, cemento pluošto ir gipso kartono plokštėms, betonui, stiklo audinio ir popieriniams faktūriniams tapetams bei anksčiau dažytiems paviršiams.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Tinkamai paruoškite dažomą paviršių. Dažant naują betoninį arba tinkuotą paviršių, pradžioje leiskite jam gerai išdžiūti. Prieš dažymą paviršių nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Atnaujinant anksčiau dažytus paviršius, būtina juos nuvalyti šepečiu ir/arba nuplauti vandeniu su plovikliu. Žymius paviršiaus pažeidimus ir įtrūkimus užglaistykite mineraliniu glaistu. Dažant blizgančius paviršius pašlifuoti smulkiu šlifavimo popieriumi dėl geresnio dažų sukibimo su paviršiumi. Senus suskilinėjusius arba atsilupusius dažus būtinai nuvalykite nuo paviršiaus iki tvirto pagrindo ir nugruntuokite MEKSA giluminiu gruntu.
  Jei sienų paviršiai yra pažeisti grybelio arba pelėsio, tai dar prieš gruntavimą paviršių nuvalykite HELIOS SPEKTRA pelėsio ir grybelio valymo priemone SANITOL. Išdžiūvęs pelėsis ir grybelis nuo paviršiaus šalinamas mechaniniu būdu. Norint apsaugoti paviršių nuo pelėsio atsiradimo į dažus įpilkite HELIOS SPEKTRA priemonės nuo pelėsio atsiradimo arba naudokite BELINKA dažus virtuvės ir vonios kambariams.


  NAUDOJIMAS:
  Prieš dažymą dažus gerai išmaišykite, jei būtina skieskite vandeniu iki 15%. Dažoma teptuku voleliu arba purškiant ant sauso paviršiaus 1-2 sluoksniais. Dažymo ir džiūvimo metu dažų, paviršiaus ir oro temperatūra neturi būti žemesnė nei +5ºC, o santykinis oro drėgnumas neturi viršyti 80%.
  Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantį dažų sluoksnį tepkite jau po 4-6 val. Prie žemesnių temperatūrų džiūvimo laikas prailgėja. Džiūvimo laikas prailgėja ir dėl didesnio santykinio oro drėgnumo. Įrankius plauti vandeniu.

  TECHNINIAI DUOMENYS:

  Sudėtis: vinilacetato kopolimerinė emulsija, pigmentai, užpildai, specialūs priedai ir vanduo. 
  Spalva: balta.
  Tonavimas: naudoti pigmentus skirtus dažams vandens pagrindu (iki 3%). 
  Blizgumas: matinis.
  Tankis: 1,64 – 1,68 kg/l.
  Atsparumas valymui: 4 klasė dalinai atsparūs šlapiam valymui.
  EU LOJ kategorija ir ribos: IIA(a), 30 g/l (2010); produkto sudėtyje: max.9 g/l.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: nurodytas ant pakuotės, kuomet dažai saugomi originaliose pakuotėse, esant nuo +5 iki +35ºC laipsnių temperatūrai. Nesušaldyti!
  Išeiga: 8-12 m²/l dažant vienu sluoksniu. Išeiga didėja, jei dažomas stipriai įgeriantis arba nelygus paviršius.
  Pakuotė: 15 l. 

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas

   


   

 • Alternatyvios prekės