GLUTOCLEAN C kremas - valiklis rankoms

 • GLUTOCLEAN C kremas - valiklis rankoms

  Kodas: 064802074
  890 
  Į krepšelį 

  Nauja formulė - be mikroplastiko

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:
  • nauja formulė – be mikroplastiko;
  • intensyvus, greitas ir švelnus odai;
  • su taukmedžio sviestu;
  • neutralizuoja nemalonius kvapus;
  • sudėtyje yra valomųjų kristalų, kurie pasižymi greitu ir giliu nuvalymo rezultatu bei teigiamai veikia odą.

  PASKIRTIS: efektyviai nuvalo stipriai suteptas rankas dažais, lakais, klijais, smala, bitumu, hermetiku, riebalais ir tepalais.

  TAIKYMO SRITYS: Be rankų valymo, puikiai tinka valyti suteptus stiklo, organinio stiklo, keraminius paviršius, plyteles, laminuotas ir kilimines dangas*, PVC dangas ir linoleumą*, nerūdijantį plieną ir aliuminį, keramines kaitlentes (šaltas), lakuotus ir glazūruotus paviršius(*išmėginti nedideliame plote).
  RANKŲ VALYMAS: Rankas ištepti nedideliu kremo kiekiu, nuvalius nešvarumus, nuplauti vandeniu ir nušluostyti.
  NEŠVARIŲ PAVIRŠIŲ VALYMAS: Užtepti nedidelį kremo kiekį ir paskirstyti ant paviršiaus, palikti įsigerti, po to gerai nuvalyti skudurėliu. Esant poreikiui, nuplauti vandeniu ar nuvalyti drėgnu skudurėliu.
  DĖMESIO: Netinka plastikiniams paviršiams arba prieš naudojimą išmėginti nedideliame plote. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Saugojimas: saugoti nuo šalčio ir laikyti sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje.
  Pakuotė: 250 ml, 500 ml ir 3 l.

  P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P210 Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. P305+P352+P337+P313 PATEKUS Į AKIS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. P301+P330+P331+P312 PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. P302+P352+P332+P313 PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Galiojimo laikas – 60 mėnesių nuo pagaminimo datos uždaroje originalioje pakuotėje. Pagaminimo datą žiūrėti ant pakuotės.

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas