Glaistas medienai BELINKA, bukas

 • Glaistas medienai BELINKA, bukas

  Kodas: 61001
  430 
  Į krepšelį 

  Vienkomponentinis

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS: BELINKA GLAISTAS MEDIENAI – tai dispersinis spalvotas glaistas, skirtas kokybiškam medinių paviršių defektų šalinimui prieš galutinį paviršiaus paruošimą ir dažymą. Lengvai tepamas ir greitai džiūstantis vienkomponentis glaistas naudojamas nedidelių pažeidimų bei medienos nelygumų ant medinių gaminių ar baldų lyginimui. Norint panaikinti didesnius medienos pažeidimus (kaip pvz.: ištrupėjusias šakų vietas), naudokite dviejų komponentų glaistą.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS: Prieš glaistymą pagrindas turi būti: sausas, nedulkėtas ir be dažų ar lako likučių.

  NAUDOJIMAS:
  Glaistą tepkite nerūdijančio plieno glaistykle vienu ar keliais sluoksniais užpildydami visus įtrūkimus, įdubimus ir kitus pažeidimus ar defektus. Glaisto perteklių pašalinkite mentele. Įrankius plauti vandeniu.

  PAPILDOMA APSAUGA:
  Toliau paviršius dengiamas taip, kaip apsaugant naują medinį paviršių. Jį lengvai pašlifuokite, pašalinkite dulkes ir dažykite. Naudojant pilnai dengiamus (emalinius) dažus, glaistytos vietos lieka nematomos. Naudojant išsaugančius medienos faktūrą dažus (dažyves medienai), glaistytos vietos gali būti šiek tiek pastebimos. Tai priklauso nuo dažyvės ar medienos atspalvio bei glaistyto paviršiaus ploto. Norint naudoti šviesesnio atspalvio dažyves, rekomenduojama glaistą ir dažus išbandyti nedideliame plote. Svarbu, kad glaisto atspalvis būtų kiek įmanoma artimesnis medienos spalvai ir glaistomas plotas nebūtų didelis. Uždažius vienu dažyvės sluoksniu, glaistytas plotas išliks matinis. Po antrojo sluoksnio, dažyvės blizgesys išsilygins.

  PATARIMAI IR ĮSPĖJIMAI:
  Mediena - natūrali medžiaga ir jos spalva ne visada yra vienoda. Štai kodėl vienodo pavadinimo glaisto ir medienos atspalviai gali skirtis. Yra keletas dažyvių atspalvių, kurie prastai dengia šį glaistą, todėl rekomenduojama atlikti išankstinius bandymus. Šis produktas netinkamas medinių grindų glaistymui, nes yra per trapus.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: stireno akrilo dispersija ir užpildai.
  Spalva: bukas;
  Santykinė masė: 1,7 kg/l.
  Skiedimas: vandeniu.
  Galiojimo laikas ir saugojimas: saugoti originalioje ir sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje vietoje, esant nuo +5 iki + 35°С temperatūrai. Nesušaldyti! Galiojimo laikas - 24 mėn originalioje uždaroje pakuotėje, laikantis nurodytų saugojimo sąlygų.
  Išeiga: priklauso nuo defekto ir pažeidimo masto.1 kg užglaistoma 1 m² paviršiaus, dengiant plonu 1 mm storio sluoksniu.
  Džiūvimo laikas: Darbo metu aplinkos temperatūra turėtu būti nuo +10 iki +30°C. Normaliomis oro sąlygomis (esant +20°С temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) atsparus dulkėms paviršius tampa per 20-30 min, atsparus šlifavimui ir dažymui - po 4 val.
  Pakuotė: 350 g.

  Produktas neklasifikuojamas, kaip pavojingas supančiai aplinkai. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką. P501 Produktą / pakuotę pristatyti į atliekų surinkimo punktą.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas