Dezinfekuojantis skystis GLUTOCLEAN

 • Dezinfekuojantis skystis GLUTOCLEAN

  Kodas: 038802092
  940 
  990  Sutaupykite 050 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30 23:59
  Į krepšelį 

  Purškiamas

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:
  • šalina pelėsius ir naikina bakterijas;
  • skirtas visiems paviršiams namų ūkyje, vonios kambaryje, virtuvėje, grindims ir baldams;
  • šalina nemalonius kvapus;
  • valo ir dezinfekuoja.

  PASKIRTIS: Dezinfekuoja ir valo paviršių. Ilgam naikina bakterijas, pelėsį, virusus, grybelį, ligų sukėlėjus, o taip pat šalina nešvarumus. Naudojant reguliariai, profilaktiškai veikia prieš pelėsio ir grybelio atsiradimą.

  TAIKYMO SRITYS: GLUTOCLEAN DEZINFEKUOJANTIS SKYSTIS yra skirtas valyti visiems plaunamiems paviršiams vonios kambaryje, tualete, virtuvėje,
  gyvenamosiose patalpose, vaikų kambaryje ir miegamajame. Tinka virtuvėje esantiems darbiniams paviršiams, kurie pastoviai liečiasi su maistu, pvz.: maisto gaminimo stalai, šiukšlių kibirai, šaldytuvai, mikrobanginės krosnelės, spintos. Vonios kambaryje ir tualete: unitazai ir jų dangčiai, vandens nuleidimo mygtukui, kranai, durų rankenos, vonia, dušo kabinos ir jų užuolaidos, dušo antgaliai. Taip pat tinka gyvūnų narvams, kačių tualetams, šunų gultams ir šėrykloms. Galima naudoti avalynei, baldams, apdailos plytelėms, grindims. Apsaugo ir sulaiko nemalonų kvapą sklindantį iš nuotekų trapo.

  NAUDOJIMAS: Apipurkšti paviršių 10 cm atstumu, paskirstyti kempine ar šluoste ir palikti 5 minutėms. Po to nuplauti švariu vandeniu. Nuotekų vietas gausiai apipurkšti ir palikti nakčiai.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Išeiga: priklausomai nuo valomo paviršiaus, vidutiniškai 75 ml / m².
  Sudėtis: <5 katijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, kvapiosios medžiagos, 6% etanolio, ketvirtiniai amonio junginiai, benzil-C12-16-alkildimetil, 1,5% chloridas.
  Galiojimo laikas: mažiausiai 60 mėnesių nuo pagaminimo dienos.

  ATSARGIAI !

  H315 Dirgina odą. H319 Sukelia smarkų akių dirginimą. H412 Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P103 Prieš naudojimą perskaityti etiketę. P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. P332+P313 Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. P501 Turinį ir talpą utilizavimui perduoti įgaliotoms kompanijoms.

  PAKUOTĖ: 750 ml

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas