Dažyvė medienai Belinka TOPHYBRID spalva Nr.11

 • Dažyvė medienai Belinka TOPHYBRID spalva Nr.11

  Kodas: 84303
  4490 
  Į krepšelį 

  Vandens pagrindu

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • * vandens pagrindu;
  * iki 7 metų trunkanti apsauga;
  * saugo nuo drėgmės, ultravioletinių saulės spindulių ir kito neigiamo aplinkos poveikio;
  * tinka visų rūšių medienai;
  * vidaus ir išorės darbams;
  * lengva dirbti, greitai džiūsta;
  * 6 spalvos.

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS:
  BELINKA TOPHYBRID – tai patobulinta hibridinė dekoratyvinė medienos apsaugos priemonė alkido pagrindu, tinkanti visų rūšių medienai vidaus ir išorės darbams.
  Aukščiausios kokybės žaliavos užtikrina optimalią medinio paviršiaus apsaugą bei suteikia jam puikią išvaizdą.
  Natūrali medžio faktūra išlieka matoma, o pats paviršius saugomas nuo UV spindulių, drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių. TOPHYBRID suteikia paviršiui šilkinį blizgesį ir pasižymi geresnėmis savybėmis, nei kitos dekoratyvinės medienos apsaugos priemonės vandens pagrindu. Greitai džiūsta ir be biocidų, dėl to galima tepti 2 sluoksnius per vieną dieną ir naudoti gyvenamuosiuose patalpose. Ypatingai atspari atmosferiniam poveikiui, todėl medinis paviršius apsaugomas ilgam.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:
  Dažant medieną pirmą kartą, lauke arba drėgnose patalpose būtina prieš tai ją nugruntuoti priemone BELINKA IMPREGNANT, kuri profilaktiškai apsaugo medieną nuo vabzdžių, pelėsių, grybelio, puvimo ir neleidžia jai pajuoduoti. Sausose patalpose gruntavimas nebūtinas. Prieš dažymą pagrindas turi būti: sausas, švarus ir nedulkėtas.
  Atnaujinant anksčiau panašiomis priemonėmis dengtus paviršius, pakanka tik lengvai nušlifuoti nešvarumus ir senų dažų likučius, pašalinti dulkes ir vėl nudažyti. Jei prieš tai medinis paviršius buvo dažytas emaliniais ar aliejiniais dažais, juos būtina pilnai pašalinti ir paviršių paruošti dažymui taip kaip dažant pirmą kartą.

  NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą dažus neskieskite ir gerai išmaišykite. Dengiama įprastiniu būdu, tepant paviršių teptuku ar voleliu. Dažai dengiami tolygiai, plotu sluoksniu, gerai juos išvedžiojant. Dažymo metu dažų, aplinkos ir dažomo paviršiaus temperatūra negali būti žemesnė nei +50C, o santykinis oro drėgnumas negali viršyti 80%.
  Paviršių dažais denkite 2-3 sluoksniais. Su kiekvienu sluoksniu paviršiaus spalva darosi sodresnė ir tamsesnė. Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantis sluoksnis tepamas po 4-6 val., tik pilnai paviršiui išdžiūvus. Kol paviršius pilnai neišdžiūvęs, vengti vandens patekimo ant jo. Pilnai paviršius išdžiūsta per 24 val. po paskutinio dažų sluoksnio. Prie žemesnių temperatūrų ir didesnio santykinio oro drėgnumo džiūvimo laikas prailgėja.
  Atliekant remontinį paviršiaus dažymą rekomenduojama naudoti tokią pačią spalvą, kaip ir dažant pirmą kartą. Tačiau su kiekvienu perdažymu, paviršius darosi vis tamsesnis. Kad to bent dalinai išvengti, paviršių galima dažyti dažų mišiniu, kurį sudaro spalvotas TOPHYBRID ir ne daugiau nei 50% bespalvio TOPHYBRYD Nr.12. Įrankius iš karto po darbo plauti vandens ir valiklio mišiniu.

  PATARIMAI IR ĮSPĖJIMAI:
  Vietoj gruntavimo priemonės BELINKA IMPREGNANT galima naudoti BELINKA BASE, tačiau ją prieš dažymą BELINKA TOPHYBRID dažais reikią džiovinti 3 paras. Dažai BELINKA TOPHYBRID gaminami alkidinių dervų pagrindu, kurioms būdingas geltonavimas, ekspotuojant dažytą paviršių tamsiose patalpose. Ypač tai būdinga baltam atspalviui. Dėmesio: bespalvė BELINKA TOPHYBRID Nr.12 netinkama naudoti išorės darbams.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: modifikuoto uretano alkidinės dervos, vandenį atstumiančios medžiagos, šviesai ir atmosferos poveikiui atsparūs pigmentai. 

  Spalva: bespalvė ir 5 standartinės spalvos.

  Galiojimo laikas ir saugojimas: galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, kuomet saugoma originalioje pakuotėje, esant nuo +5 iki +30ºC laipsnių temperatūrai. Nesušaldyti!

  Išeiga: 15-18 m²/l dažant vienu sluoksniu; 9-12 m²/l dažant dviem sluoksniais; 7-9 m²/l dažant trim sluoksniais;
  Produkto išeiga labai priklauso nuo paviršiaus rūšies, įgeriamumo, jo paruošimo ir tepimo būdo.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
   

 • Alternatyvios prekės