Akmens impregnantas GLUTOCLEAN

 • Akmens impregnantas GLUTOCLEAN

  Kaina Pakuotė Pirkti
  1650
  1740 Sutaupykite 090
  Pasiūlymas galioja iki 2023-09-30 23:59
  1 L
  Kodas: 035403074
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Glutoclean
 • SAVYBĖS:
  • ilgalaikė apsauga;
  • atstumia vandenį ir purvą;
  • šilko-matinis paviršius;
  • pakuotės užtenka 15-20 m²;
  • vidaus ir išorės darbams;
  • pagaminta Vokietijoje.

  PASKIRTIS: AKMENS IMPREGNANTAS - ilgalaikę akmens apsaugą užtikrinanti impregnavimo priemonė. Šilko blizgesio apsauginis sluoksnis yra atsparus vandens ir UV spindulių poveikiui. Atstumia purvą, dėl to yra lengvai prižiūrimas. Impregnavimas pagerina akmens išvaizdą, spalvą ir struktūrą, kuri išlieka ilgą laiką. Apsauginis sluoksnis negelsta ir yra atsparus.

  TAIKYMO SRITYS: Tinka visiems įgeriantiems natūralaus ir dirbtinio akmens paviršiams, tokiems kaip šlakbetonis, šiferis, marmuras, smiltainis, teracas, porfyras, betonas ir t.t. Tinka vidaus ir išorės darbams. Galima impregnuoti grindis, laiptus, terasas, balkonus ir palanges.

  NAUDOJIMAS: Naudojamas tik ant sausų paviršių. Prieš impregnavimą paviršių nuvalyti. Teptuku arba voleliu tolygiai ir plonu sluoksniu tepti neskiestą produktą. Tepti tik tokį skysčio kiekį, kuris pilnai įsigeria ir nesusidaro balutės. Ant impregnuoto paviršiaus neturi likti tepimo juostų. Po to palikti 2 val. džiūti. Džiūvimo metu impregnuotu paviršiumi nevaikščioti. Taip pat reikia 2 parom paviršių apsaugoti nuo drėgmės.

  DĖMESIO: Impregnavus drėgną akmenį, gali atsirasti baltos dėmės. Tokius paviršius reikia apsaugoti nuo drėgmės patekimo iš grunto. Jei reikia impregnuoti didelio ploto paviršių, rekomenduojama tepti paeiliui nedidelius plotus. Stiklą ir kitus tirpikliams jautrius paviršius uždengti. Nedirbti žemiau kaip +12°C. Netinkamas neįgeriantiems, poliruotiems ar smulkiai šlifuotiems paviršiams.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: tirpiklis - pirminis benzinas (alkilas), angliavandeniliai, C9-C11, N-alkanai, izoalkanai, cikloalkanai, aromatinių junginių <2 %;
  pH: 8 – 8,5;
  Tankis: 0,78 g/cm³;
  Saugojimas: laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje, sandariai uždarytą ir atskirai nuo maisto produktų. Galiojimo laikas – 60 mėnesių nuo pagaminimo datos uždaroje originalioje pakuotėje.

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
   

", {"external_id":"45423d2dbc2a54652125448305beb26ae20e567eacf4feacbb66d5cd2358e253"});