PUFAS statybiniai klijai K15 suspausto oro pakuotėje

 • PUFAS statybiniai klijai K15 suspausto oro pakuotėje

  Kaina Pakuotė Pirkti
  1360
  200 g
  Kodas: 035005000
  Į krepšelį  
  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Pufas
 • SAVYBĖS:
  • MS polimeras;
  • įgeriantiems ir neįgeriantiems paviršiams;
  • metalui, veidrodžiams, plytelėms, PVC, medienai ir t.t.;
  • greitas sukibimas;
  • laiko didelę apkrovą;
  • tinkami įvairiems pagrindams;
  • elastingi;
  • atsparūs atmosferos poveikui ir UV spinduliams;
  • ypatinga suspausto oro pakuotė;
  • vidaus ir išorės darbams.


  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS: PUFAS STATYBINIAI KLIJAI K15 - tai be tirpiklių, nuolat elastingi MS polimeriniai klijai pasižymintys labai aukštu pradiniu ir galutiniu sukibimo lygiu.

  Įgeriantiems ir neįgeriantiem paviršiams, kaip pvz.: glazūruotoms plytelėms, metalui, veidrodžiui, stiklui, keramikai, PVC, polistirenui, medienai, kamščiui, akmeniui, tinkui, dažytiems paviršiams ir daugeliui plastikų. Skirti klijuoti detales, kur reikalinga padidinta apkrova: veidrodžių, grindų profiliuočių, kabelių kanalų, sunkių standaus putplasčio profilių ir. t.t. Atsparūs atmosferos poveikui ir UV spinduliams, tinka vidaus ir išorės darbams. Netinka akriliniam stiklui, polietilenui, polipropilenui, teflonui ir bitumui.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS IR NAUDOJIMAS: Prieš klijavimą pagrindas turi būti: stabilus, sausas, švarus ir nedulkėtas. PUFAS STATYBINIUS KLIJUS K15 tepkite ant pagrindo juostomis. Priklausomai nuo klijuojamo pagrindo ir elemento dydžio, klijų juostas tepkite 10 cm atstumu. Klijuojamą elementą prispauskite prie pagrindo per 10 min. Užtikrinkite tinkamą vėdinimą. Neįgeriantiems paviršiams svarbu, kad užteptų klijų juostos nesiliestu. Normaliomis oro sąlygoms (esant +23°C temperatūrai ir 55% santykiniam oro drėgnumui) 2 mm klijų sluoksnis kietėja apie 24 val. Sunkias klijuojamas detales būtina papildomai įtvirtinti bent 48 val.

  DĖMESIO: Nenaudokite žemesnėje nei +5°C temperatūroje. Klijų likučius nedelsiant pašalinkite šluoste. MS polimerai tamsoje gali pagelsti. Laikyti vėsioje, bet nešaltoje vietoje. Sukietėję klijai atsparūs temperatūrai nuo -40 iki +90°C.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: MS polimeras;
  Tankis: apie 1,1 g/ml;
  Spalva: skaidri;
  Prispaudimo laikas: per 10 min (esant +23°C temperatūrai ir 55% santykiniam oro drėgnumui);
  Džiūvimo laikas: per 24 val (esant +23°C temperatūrai ir 55% santykiniam oro drėgnumui);
  Tempimo stipris: 2,2 Mpa (N/mm²);
  Pailgėjimas iki trūkio: 250%;
  Atsparumas temperatūrai: sukietėjus nuo -40 iki +90°C;
  Saugojimas: laikyti vėsioje, bet nešaltoje vietoje;
  Pakuotė: 200 g;

  P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. P210 Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. P251 Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. P410+P412 Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Pagaminimo data nurodyta ant pakuotės.

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas


   

", {"external_id":"04a510f4c0b6fb3cf4bd7c968dfd4853b1d61c70a48cdd3ec5f743a59f828dfd"});