Pelėsių valiklis PUFAS KOMETA 500 ml

 • Pelėsių valiklis PUFAS KOMETA 500 ml

  Kodas: 005402392
  640 
  840  Sutaupykite
  Pasiūlymas galioja iki 2024-04-30
  Į krepšelį 

  Sudėtyje yra chloro

  Gamintojas
  Pufas Werk KG (Vokietija)
  Prekės ženklas
  Pufas
 • SAVYBĖS:
  • sudėtyje yra chloro;
  • greitai veikiantis;
  • be išstumiančiųjų dujų;
  • stipriai pažeistus paviršius paveikia per 10 min.
  • išeiga: nuo 50 iki 100 ml/m2

  PASKIRTIS: Dėl aktyviojo chloro poveikio PUFAS PELĖSIŲ VALIKLIS KOMETA greitai ir patikimai sunaikina pelėsius, grybelį, žalias apnašas ir bakterijas net sunkiai pasiekiamose vietose. Tinka naudoti namų ūkyje ir sode. Jau po 3-30 minučių pažeista vieta tampa švari ir dezinfekuota.


  TAIKYMO SRITYS: Tinka visiems mineraliniams paviršiams vidaus ir išorės patalpose (gyvenamos patalpos, vonios kambariai, tualetai, pirtys, garažai, fasadai ir t.t.). Vengti kontakto su tapetais, tekstiliniais audiniais, reaguojančiomis medžiagomis ir augalais.
  Vonios kambaryje: palaiko švarą ir higieną vonioje, dušo kabinose ir praustuvuose. Panaikina žalias apnašas ir nemalonius kanalizacijos kvapus. Balina tarp plytelių esančius plyšius.
  Virtuvėje: švara palaikoma dezinfekuojant šaldytuvus, šaldymo kameras, plautuves, stalviršius ir šiukšlių dėžes.
  Sode: prasiskverbia giliai į poras ir greitai išvalo sodo baldus bei gėlių vazonus.

  DĖMESIO: Neatsparaus ir spalvoto pagrindo, pvz., tapetų, kilimų, tekstilės, drabužių, medžio ir metalo paviršiaus spalva gali nublukti. Todėl nepastebimoje vietoje atlikite bandymą. Apdorotas vietas gerai nuplaukite vandeniu. Taip pat, jei apdailos plytelių paviršius yra pažeistas, gali pasikeisti spalva. Nenumatytus apdorojimui plotus reikia apsaugoti nuo purškiamo rūko ir tiškalų.

  NAUDOJIMAS: PUFAS PELĖSIŲ VALIKLĮ KOMETA purkšti 10 cm atstumu ant pelėsio pažeistos vietos. Leisti giliai įsigerti. Po 3, maksimaliai 30 min. likusius ant apdirbto pagrindo likučius nuplauti vandeniu. Ypatingais atvejais apdirbimą galima pakartoti.
  Norint išvengti ilgesniam laikui pelėsio atsinaujinimo pažeistose vietose, rekomenduojama po 3 dienų apdirbti nupurkštą paviršių antipelėsine priemone PUFAS FUNGICIDAS.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: natrio hipochloritas;
  pH: 12;
  Tankis: 1,1 g/cm3;
  Išeiga: 50 - 100 ml/m2;
  Saugojimas: laikyti vėsioje ir tamsioje, tačiau ne minusinėje temperatūroje, sandariai uždarytą ir atskirai nuo maisto produktų.
  Galiojimo laikas: 5 metai nuo pagaminimo datos uždaroje originalioje pakuotėje.
  Pakuotė: 250 ir 500 ml.

  Gamintojas: PUFAS Werk KG, Vokietija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
   

 • Alternatyvios prekės