Dažyvė medienai Belinka INTERIER sidabro spalvos

 • Dažyvė medienai Belinka INTERIER sidabro spalvos

  Kodas: 79819
  1390 
  Į krepšelį 

  Vandens pagrindu

  Gamintojas
  Helios TBLUS d.o.o. (Slovėnija)
  Prekės ženklas
  Belinka
 • * vandens pagrindu;
  * vidaus darbams;
  • išsaugo medienos faktūrą matoma;
  • suteikia šilkinį blizgesį;
  • greitai džiūsta;
  • atspari riebalams, neagresyvioms valymo priemonėms ir mechaniniam poveikiui;
  • neturi nemalonaus kvapo;
  • 9 standartinės spalvos;

  PASKIRTIS IR TAIKYMO SRITYS: BELINKA INTERIER – tai dažai medienai vandens pagrindu, išsaugantys medienos faktūrą matoma ir skirti patalpose esančių visų rūšių medinių paviršių apsaugai. Dažomu paviršiumi gali būti: medinės sienos ir lubos, baldai, lentynos, vidaus durys ir t.t. Tinka vaikų baldų ir žaislų dažymui (atitinka sertifikato EN71-3 ir vaikų žaislų saugos standarto sąlygas). Norimą dažų atspalvį gali išsirinkti iš 9 paruoštų spalvų. Spalvas galima maišyti tarpusavyje, norint išgauti reikiamą atspalvį. Dažai išryškina medienos struktūrą ir suteikia paviršiui šilkinį atspalvį. BELINKA INTERIER neturi nemalonaus kvapo bei apsaugo ir sustiprina medieną. Nepaisant to, kad BELINKA INTERIER pasižymi geromis mechaninėmis savybėmis, nerekomenduojama dažyti medines grindis. Šiam tikslui naudokite parketinį laką.

  PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS: Dažant medieną pirmą kartą drėgnose patalpose, būtina prieš tai ją nugruntuoti priemone BELINKA IMPREGNANT, kuri profilaktiškai apsaugo medieną nuo vabzdžių, pelėsių, grybelio, puvimo ir neleidžia jai pajuoduoti. Sausose patalpose gruntavimas nebūtinas. Prieš dažymą pagrindas turi būti: sausas, švarus ir nedulkėtas. Atnaujinant anksčiau panašiomis priemonėmis dengtus paviršius, pakanka tik lengvai nušlifuoti nešvarumus ir senų dažų likučius, pašalinti dulkes ir vėl nudažyti. Jei prieš tai medinis paviršius buvo dažytas emaliniais ar aliejiniais dažais, juos būtina pilnai pašalinti ir paviršių paruošti dažymui taip kaip dažant pirmą kartą.

  NAUDOJIMAS: Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite. Dengiama įprastiniu būdu, tepant paviršių teptuku ar voleliu. Dažant pirmąjį sluosnį dažus galima skiesti vandeniu iki 10%. Dažai dengiami tolygiai, plotu sluoksniu, gerai juos išvedžiojant. Dažymo metu dažų, aplinkos ir dažomo paviršiaus temperatūra negali būti žemesnė nei +10ºC, o santykinis oro drėgnumas negali viršyti 80%. Venkite dažyti, jei paviršių pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, nes dažai greitai džiūsta, ypač padidintoje aplinkos temperatūroje.
  Paviršių dažais denkite 2-3 sluoksniais. Su kiekvienu sluoksniu paviršiaus spalva darosi sodresnė ir tamsesnė. Normaliomis oro sąlygomis (esant +20ºC temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui) sekantis sluoksnis tepamas po 3-4 val., tik pilnai paviršiui išdžiūvus. Kol paviršius pilnai neišdžiūvęs, vengti vandens patekimo ant jo. Pilnai paviršius išdžiūsta per 4 val. po paskutinio dažų sluoksnio. Prie žemesnių temperatūrų ir didesnio santykinio oro drėgnumo džiūvimo laikas prailgėja.
  Atliekant remontinį paviršiaus dažymą rekomenduojama naudoti tokią pačią spalvą, kaip ir dažant pirmą kartą. Tačiau su kiekvienu perdažymu, paviršius darosi vis tamsesnis. Kad to bent dalinai išvengti, paviršių galima dažyti dažų mišiniu, kurį sudaro spalvotas BELINKA INTERIER ir bespalvis BELINKA INTERIER Nr.61. Įrankius iš karto po darbo plauti vandens ir valiklio mišiniu.

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Sudėtis: akrilinės dervos, vandenį atstumiančios medžiagos, pigmentai atsparūs šviesos poveikiui, vanduo ir priedai.
  Išeiga: 12-15 m²/l dažant vienu sluoksniu; 8-10 m²/l dažant dviem sluoksniais; 6-8 m²/l dažant trim sluoksniais; Produkto išeiga labai priklauso nuo paviršiaus rūšies, įgeriamumo, jo paruošimo ir tepimo būdo.
  Saugojimas: galiojimo pabaiga nurodyta ant pakuotės, kuomet saugoma originalioje pakuotėje, esant nuo +5 iki +30ºC laipsnių temperatūrai. Nesušaldyti!
  Pakuotė: 0,2; 0,75 ir 2,5 l.

  Gamintojas: HELIOS TBLUS / d.o.o., Slovėnija
  Importuotojas: DIDMEKSA / UAB, Mituvos g. 5, LT-50132 Kaunas
    

 • Alternatyvios prekės

  1080 
  12  Sutaupykite 120 
  1390  - 4490